Top
پیانو دیجیتال یاماها ydp 163

پیانو دیجیتال یاماها ydp 163

پیانو دیجیتـال یاماها مدلydp163

ساخت اندونزی


قیمت: 28800000 تومان

عملکرد Graded Hammer کلاویه ها در پیانو YDP-163 یاماها به علاوه ی به کارگیری نوعی عاج مصنوعی در ساختمان کلاویه ها و ایجاد بافتی متخلخل به این نیاز نوازندگان پاسخ داده است با افزایش مهارت های نوازندگی ، احتیاج نوازنده به یک پیانو که کلاویه های آن امکان اجرای تکنیک های پیچیده تر را داشته باشند بیشتر و بیشتر می شود. هم چنین آمپلی فایر20 واتی استریو که این بار با قدرت بیشتری ظاهر شده است. این محصول توانایی بیشتری را در انعکاس صدای سمپل شده از پیانو آکوستیک یاماها مدل CFIIIS توسط تکنولوژی سمپل سازی PureCF داراست. اگر در فکر بهبود نوازندگی خود هستید، Arius YDP-163 انتخاب مناسبی است.

نمونه برداری صدا در YDP 163

بررسی پیانو دیجیتال YDP-163

اصواتی بسیار نزدیک به پیانوی آکوستیک، همان چیزی که از پیانو یاماها انتظار دارید. موتور صدای Pure CF نتیجه ی سال ها تجربه در ساخت پیانوست که با تکنولوژی پیشرفته ی سمپلینگ ترکیب شده است. این شرکت در تولید پیانوهای دیجیتال همیشه پیشرو بوده و صدای حاصل از موتور صدای Pure CF خود گواه این ادعاست. صدای پیانوی گراند Yamaha CFIIIS 9′  کاملا بازسازی شده و داینامیک و قدرت اجرایی بسیار بالایی دارد.

بررسی پیانو یاماها YDP 163

 

کیبورد پیانو YDP-163

کیبورد 88 کلاویه ای Graded Hammer در پیانو YDP-163 تاچی درست شبیه پیانوی آکوستیک را داراست. یعنی نیاز به نیروی بیشتر در قسمت بم و کمتر در بخش زیر و اکتاوهای بالاتر احساس می شود. همانطور که در پیانوی آکوستیک احساس تاچ در کیبورد به سه بخش مختلف تقسیم می شود در این پیانو نیز این امر به قوت خود باقی مانده است. بنابراین می توانید به راحتی احساس خود را هنگام نوازندگی با تکرار سریع نت ها یا هر کار دیگری ابراز کنید. رویه ی کلاویه های سفید حالتی متخلخل دارد تا انگشتان به راحتی روی آن قرار گرفته و سر نخورند.

کیبورد YAMAHA YDP-163

پدال Half-damper برای دستیابی به  نوانسی دقیق هنگام نوازندگی ست که در پیانو YDP-163 قرار گرفته است. پدال sustain برای نگهداشتن صدا و جلوگیری از قطع شدن آن است که با سمپل های Stereo Sustain این امر در پیانو دیجیتال ما شبیه سازی شده است. Damper Resonance نیز هنگام استفاده از پدال دمپر سبب رزونانس صدا می شود و همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید تغیییراتی جزیی هنگام استفاده از پدال ها و فشار دادن کلاویه ها صورت می گیرد. با استافده از این پدال میتوانید تکنیک های مختلفی را بنوازید، در حقیقت صدای پیانو به گونه ای تنظیم شده است تا ساستین مناسبی داشته باشد، اما استفاده از این پدال میزان ساستین صدا را کاهش داده و برای تکنیکهای نوازندگی خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

کلاویه های YDP-163

رپرتوار اختصاصی پیانو Yamaha YDP-163

بسیاری از آهنگ های پیانو به صورت پیش فرض در این محصول قرار داده شده است. نوازندگان می توانند از کتاب های ضبط شده مانند”50 آهنگ برای پیانو” استفاده کنند و همراه با آن بنوازند. هم چنین می تواند فقط قطعات را گوش کنند. این عملکرد لذت داشتن YDP-163 را دوچندان کرده است.

قابلیت ضبط صدای پیانو یاماها YDP 163

سیستم ضبطی داخل پیانو YDP-163 وجود دارد که با آن می توانید هر اجرایی را به سادگی ضبط کنید. همچنین می توانید دو track را ضبط اما به طور همزمان پخش کنید. یعنی دست چپ و راست را می توانید جداگانه ضبط کنید.*ضبط با فرمت Standard MIDI file (SMF) صورت می گیرد. برای پخش آن در کامپیوتر باید از نرم افزار مناسب استفاده کنید.

خرید پیانو YDP 163

مشاهده اطلاعات محصول در سایت یاماها

قابلیت اتصال پیانو به اپلیکشین

اپلیکیشن “Digital Piano Controller” برای استفاده از محصولات تاچ اسکرین iOS بسیار مناسب است و کارایی یاماها را دو چندان کرده است. محصول iOS خود را به یک کنترلر تبدیل کنید و کنترل امور را بسیار سریع تر از زمانی که از پانل ساز خود استفاده می کنید به دست بگیرید. تنظیمات را از قبیل Voice و نحوه ی ضبط مطابق سلیقه ی خود تغییر دهید. با یکبار امتحان کردن این امکان دیگر آن را از دست نخواهید داد.

قابلیت اتصال پیانو به اپلیکشین

ترکیب صدا در پیانو یاماها وای دی پی 163

پیانو YDP-163 به شما امکان ترکیب دو صدا را می دهد. هیچ چیزی بیش از این تمرین پیانو را لذت بخش نمی کند که بتوانید دو صدای مختلف را با هم داشته باشید. برای برانگیخته شدن احساسات و خلاقیت تان حتما این ترکیب را امتحان کنید.حفظ کیفیت،عمق و غنای اصوات درهرشدت صوتی عملکرد  Intelligent Acoustic Control (IAC) به کمک کسانی آمده است که در منزل تمرین می کنند و باید صدای کمی تولید کنند!

ترکیب صدا

این عملکرد میزان باس و تریبل صدا را به طور خودکار تنظیم می کند تا صدای میزان شده و مناسب حتی در حجم صدای پایین در اختیار داشته باشید. به علاوه دیالِ حجم صدا تمامی صداهای سیستم بلندگو را به طور یکنواخت در شدت صدای پایین تنظیم می کند.  به این ترتیب حجم و غنای صدا با کم شدن شدت آن از بین نمی رود و صدا در بهترین کیفیت خود، در اختیار شما قرار می گیرد.

همانطور که در شکل بالا مشاهده میکنید، منطقه آبی صدای عادی یک پیانوی دیجیتال را در ولوم کم نمایش میدهد. مشاهده میکنیم که با افزایش تربل یا بیس در کلاویه های سمت چپ و راست صدا کاهش می یابد و تنها در فرکانسهای وسط صدای کامل را در اختیار داریم. عملکرد تکنولوژی IAC شامل قسمت زرد رنگ میشود، این تکنولوژی مانع افت کیفیت صدا در قسمتهای فرکانس بالا و پایین شده و در نهایت، صدایی صاف و شفاف که در منطقه سبز مشخص شده است به گوش شما میرسد.

 

صدای غنی پیانو یاماها YDP 163

تکنولوژی جدید پیانو ی یاماها سری YDP بر اساس دانش عمیقی از آکوستیک سازها پایه گذاری شده است. Acoustic Optimizer با تنظیم جریان صدا و کنترل تنی که از کَبینت ساز خارج می شودصدایی طبیعی و نرم و بسیار غنی در کل کیبورد در دستان نوازندگان قرار می دهد.

صدای Acoustic Optimizer

Stereophonic Optimizer منحصر به یاماهاست. هنگام نواختن و گوش دادن به آن با هدفون، Stereophonic Optimizer میزان فاصله و جدایی صدا از پیانو را تنظیم می کند و به این ترتیب صدا در فضا پخش می شود و حاوی ابعادی خواهد بود .این گونه است که ساعت ها می توانید با هدفون به نوازندگی خود ادامه دهید و لذت ببرید. هم چنین هنگام تمرین با هدفون احساس می کنید  صدا به جای آن که از هدفون به گوش شما برسد،  از بدنه ی ساز می آید ، بنابراین حسی نزدیکتر به واقعیت را هنگام نوازندگی تجربه خواهید کرد.

تعامل بسیار ساده با محصول

با کابل USB می توانید پیانو یاماها YDP-163 را به کامپیوتر یا موبایل وصل کنید و دنیایی از سرگرمی و خلاقیت را مقابل خود ببینید.ابزار آلات iOS با استفاده از Yamaha UD-BT01 یا Lightning-USB Camera Adaptor می توانند به پیانو وصل شوند.این محصول را می توانید به عنوان یک کنترلر یا sound source با امکانات مختلف تولید موسیقی به کار برید.

پیانو

 • رنگ بندی سفید.مشکی.قهوه ای.استخوانی
 • تعداد کلاویه 88
 • نوع کلاویه GH3(Grand hammer3)سنگین
 • تعداد صدا 10
 • پلی فونی 192
 • افکت پیانو دارد
 • تعداد پدال 3
 • نوع خروجی head phone-usb
 • ورودی و خروجی میدی دارد
 • آهنگ دمو 10آهنگ دمو و 50 قطعه پیش فرض پیانو
 • آداپتور دارد/صندلی دارد
 • کنترلرهای دیگر دارد
 • طول 1357mm
 • عرض 422mm
 • ارتفاع 849mm
 • وزن دستگاه 42kg

نظرات کاربران

نظر بدهید